4G WiFi роутер Huawei B900-230 (AI Cube) LTE CPE Cat.6 Код товару 019569

 • 6 999грн

Huawei B900-230 (AI Cube) - пристрій розумного будинку 2 в 1, що включає в себе високошвидкісний 4G WiFi роутер LTE Cat.6 з максимальною швидкістю завантаження даних до 300 Мбіт / сек і розумну колонку з функцією голосового помічника Amazon Alexa. Роутер оснащений модулем WiFi 802.11 b / g / n / ac, що працює на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц, має один Ethernet порт RJ-45. Колонка - моно-динамік 15 Вт, 4 вбудованих мікрофона з функцією розпізнавання голосу в дальній зоні.

 • Опис

  Слідуючи тенденціям сучасної моди на пристрої розумного будинку компанія Хуавей також не залишилася осторонь від того, що відбувається на даному ринку і випустила гібридний пристрій 2-в-1, що сполучає в собі високошвидкісний бездротовий 4G LTE WiFi маршрутизатор і розумну колонку з вбудованим голосовим помічником Алекса від Амазон. Це "чудо ворожої техніки" вийшло під маркою Huawei B900-230 або Huawei AI Cube.

  У Huawei спробували об'єднати воєдино два дуже потрібних в сучасному побуті пристрої - маршрутизатор для доступу в інтернет через мережі мобільних операторів і колонку для відтворення потокової музики або іншого контенту з голосовим помічником, здатним розпізнавати близько 50 000 голосових команд.

  Роутерна частина пристрою Huawei B900-230 - це двохдіапазонний Wi-Fi маршрутизатор стандарту IEEE 802.11 a / b / g / n / ac, який працює на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц з можливістю одночасного підключення до 32 клієнтських пристроїв з вбудованими 2 x 2 MIMO антенами, 2 x 2 DBDC (двохдіапазонний, дві несучі).

  Вбудований LTE модем має категорію 6 (LTE Cat.6) і здатний завантажувати дані на швидкості до 300 Мбіт / сек і відправляти - до 50 Мбіт / сек в режимі 4G. Пристрій підтримує агрегацію частот. У режимі 3G швидкість завантаження - до 42 Мбіт / сек, відправки - до 5,76 Мбіт / сек. Модем підтримує роботу в стандартах:

  • 4G LTE Band B1 / B3 / B7 / B8 / B20 / B32 / B38 (FDD 2100/1800/2600/800 МГц TDD 1500/2600 МГц)
  • 3G UMTS / HSPA / HSPA + Band B1 / B8 (900/2100 МГц)
  • 2G GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800/1900 Мгц

  Нагадаємо, що в Україні стандарт 4G LTE працює на частотах FDD 900/1800/2600 МГц. Також цілком можливо використання Huawei B900-230 і в нашій країні.

  Маршрутизатор має один Ethernet порт зі швидкістю передачі даних до 1000 Мбіт / сек для підключення будь-якого приладу за допомогою мережевого кабелю.

  Задня панель Huawei B900-230 (AI Cube)

  Huawei B900-230 оснащений потужною вбудованою MIMO антеною як для стільникових мереж так і для ретрансляції сигналу WiFi. Можливості підключення зовнішньої антени для посилення сигналу стільникового оператора не передбачено.

  Нижня панель Huawei B900-230 (AI Cube)

  Мультимедійна частина Huawei AI Cube - це потужна 15-ватна моно-колонка з чистим і якісним звуком. Також в арсеналі пристрою 4 високочутливих мікрофони для того, щоб вбудований інтелектуальний помічник (здатний розпізнавати до 50000 команд) міг вловити голосову команду навіть у найвіддаленіших куточках приміщення. Управляти маршрутизатором Huawei B900 AI Cube можна за допомогою голосового помічника Alexa. Маршрутизатор може відтворювати музику або інтернет-радіо через вбудований динамік. Пристрої для розумного будинку, такі як телевізори, розумні лампи або холодильники, також можна контролювати, якщо вони сумісні з Amazon Alexa.

  Верхня панель Huawei B900-230 (AI Cube)

  Варто зауважити, що використання розумного асистента Amazon Alexa в Україні може бути пов'язано з деякими труднощами через те, що необхідно мати американський або європейський рахунок у сервісі Amazon, а також що Україна поки не входить в список країн, в яких підтримується робота одного з кращих розумних асистентів в світі.

  Пристрій працює: AC 100V - 240V, DC 12V, 2A, Розміри: 218 мм (висота) х 116 мм (діаметр), Вага: 900 грам.

  Купити 4G LTE WiFi роутер Huawei B900-230 (AI Cube) з функцією розумної колонки можна в магазині Мобінет. Гарантія, доставка по Києву і Україні, аксесуари.

 • Характеристики
  Стан
  Стан товару:

  Новий - товар новий, без зовнішніх дефектів, не був у використанні.

  Відновлений - заводське відновлення вживаного товару, заміна корпусу, пошкоджених частин, перевірка на професійному обладнанні, нова батарея, новий корпус.

  Стоковий - новий або відновлений товар, який має незначні подряпини або потертості на корпусі, екрані і т.п., що виникли в результаті транспортування, і не впливають на працездатність і гарантію.

  б/в - товар, що був у вжитку
  Новий
  Вбудований акумулятор
  Немає
  Робоча частота WiFi
  Абсолютна більшість мережевих пристроїв, у яких є Wi-Fi, працюють в діапазоні 2,4 Ггц або 5 Ггц. Саме на них найчастіше відбувається бездротової обмін даними цивільного призначення.

  Частоту 2,4 ГГц підтримують абсолютно всі призначені для користувача пристрої, що мають вбудований модуль Wi-Fi, тоді як частоту 5 ГГц підтримують не всі, а тільки сучасні пристрої, випущені в останні 5-6 років (телефони, ноутбуки, планшети, телевізори і т. п.).

  Частота 2,4 Ггц є набагато більш завантаженою, ніж частота 5 ГГц. Крім того, на частоті 2,4 Ггц можна виділити три окремих канали, в той час як на 5-гигагерцевой - дев'ятнадцять.

  Радіосигнал на частоті 2,4 ГГц поширюється приблизно в 2 рази далі, ніж на частоті 5 ГГц. При цьому слід зауважити, що частота 5 ГГц більш швидкісна, ніж 2,4 ГГц.

  В даний час більшість пристроїв з Wi-Fi модулями є дводіапазонними і підтримують обидві частоти - 2,4 ГГц і 5 ГГц.
  2,4 ГГц, 5 ГГц
  Радіус дії WiFi
  до 50 метрів
  Максимальна швидкість
  Максимальна швидкість передачі даних в мобільних мережах є теоретичним значенням. Реальні показники швидкості можуть відрізнятися від максимальних в меншу сторону по ряду причин - основними з яких є якість покриття мережі в місці використання модему або роутера, тип покриття мережі (2G, 3G або 4G), а також завантаження базових станцій. Тести швидкості, проведені в різних регіонах можуть відрізнятися в більшу або меншу сторону з тих же причин.
  4G до 300 Мбіт/сек, 3G до 42 Мбіт/сек
  Тип пристрою
  Стаціонарний WiFi роутер
  Кількість підключень по WiFi
  Кількість одночасних підключень клієнтських пристроїв по бездротовій мережі Wi-Fi, яке підтримує роутер.
  До 32
  Формат SIM-карти
  Сім-карта (SIM-карта, від англ. Subscriber Identification Module - модуль ідентифікації абонента) - ідентифікаційний електронний модуль абонента, який застосовується в мобільному зв'язку.

  Mini-SIM-карта (25 × 15x0,76 мм) - застарілий стандарт, використовується в GSM- і 3G телефонах, модемах і роутерах випущених з 1992 року. В даний час використовується тільки в деяких кнопкових телефонах або спецпристроях, таких як 3G / 4G USB модеми або 3G / 4G WiFi роутери;

  Micro-SIM (15 × 12x0,76 мм) - використовується в різних моделях телефонів, роутерів або модемів з 3G і 4G LTE;

  Nano-SIM (12,3 × 8,8x0,67 мм) - самий широко використовуваний стандарт сім карти, на 2021 рік. Це найменша SIM-ка з усіх представлених. Застосовується у всіх сучасних смартфонах, а також модемах та роутерах з 4G модулями останніх років випуску.
  Micro-SIM (3FF) 15×12 мм
  LAN-порт (RJ45)
  LAN (Local Area Network) - це локальна мережа. LAN-порт - це порт для підключення пристрою до локальної мережі за допомогою мережевого кабелю. Зазвичай в роутерах зустрічається від 1 до 4 LAN-портів для підключення комп'ютерів, ноутбуків, телевізорів та інших пристроїв до локальної мережі по кабелю.
  Є
  Підтримка ОС
  Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows XP, Linux, MacOS
  Кількість LAN-портів
  1
  Вага
  900 грам
  Технологія передачі даних
  4G LTE Cat.6, 3G HSPA+, 3G HSPA, 3G HSDPA, 3G UMTS
  Додатково
  DHCP-сервер, , , , , , NAT і підтримка DMZ, IP-фільтр, WEP, WPA, WPA2, фільтрація за MAC-адресами, WPS (Wi-Fi Protected Setup), Управління налаштуваннями через WEB-інтерфейс,
  WiFi модуль
  Є
  Швидкість LAN-портів
  Гігабітний LAN-порт (Gigabit Ethernet) гарантує швидкість до 1000 Мб / с, тоді як версія Fast Ethernet здатна максимум на 100 Мб / с. Гігабітні Ethernet-порти додатково здорожують маршрутизатор, але якщо ви плануєте передавати великі обсяги даних на високій швидкості (наприклад, під час онлайн-ігор або перегляду HD-відео), то краще вибирати маршрутизатор з гігабітними портами.
  1000 Мбіт/сек
  Гарантія
  12 місяців
  Комбінований LAN/WAN порт
  WAN (Wide Area Network) - це глобальна комп'ютерна мережа. Простіше кажучи, це інтернет. Якщо говорити про WAN-порт, то це роз'єм на роутері, в який підключається кабель від провайдера. Мережевий кабель, по якому роутер отримує доступ в інтернет. Комбінований WAN / LAN порт може працювати як на вхід так і на вихід. При підключенні до роутера мережевого кабелю інтернет може використовуватися як WAN-порт, при роботі в якості 3G / 4G роутера може використовуватися як LAN-порт для підключення клієнтського пристрою.
  Є
  Антена
  Вбудована, MIMO 2 x 2
  Робота в мережах операторів
  Київстар, Vodafone, Lifecell
  Телефонний порт (RJ11)
  Телефонний порт RJ11 служить для підключення телефонного апарату до роутера для здійснення телефонних дзвінків через використовувану SIM-карту мобільного оператора. Також до цього порту можна підключити факс для прийому / відправки факсимільних повідомлень (функція повинна підтримуватися оператором зв'язку). У деяких моделях роутерів є два телефонних порту RJ11 до яких можна підключити одночасно два телефонні апарати або телефонний апарат і факс. При цьому обидві лінії будуть паралельними.
  Немає
  Підключення зовнішньої антени
  Ні
  Стандарт WiFi
  Стандарти (протоколи) Wi-Fi розрізняються роботою на певних частотах, шириною каналу, а також швидкістю передачі даних по бездротовій мережі.

  Протокол 802.11a працює на частоті 5 ГГц, максимальна швидкість передачі даних - 54 Мбіт / сек.

  Протокол 802.11b працює на частоті 2,4 ГГц з максимальною швидкістю 11 Мбіт / сек.

  Протокол 802.11g працює на частоті 2,4 ГГц. Максимальна швидкість 54 Мбіт / сек.

  Протокол 802.11n може працювати на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц. Максимальна теоретична швидкість передачі даних - 450 Мбіт / сек.

  Протокол 802.11ac працює тільки на частоті 5 ГГц і підтримує максимальну швидкість передачі даних в районі 1 Гбіт / сек.
  IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b, IEEE 802.11 a
  USB-порт
  Як правило USB-порти в роутерах призначені для підключення периферійних пристроїв, а саме накопичувачів пам'яті або принтерів. При підключенні накопичувача пам'яті (флешки або зовнішнього HDD) доступ до файлів, що знаходяться на накопичувачі можуть отримувати всі (або вибрані) клієнтські пристрої, що знаходяться в мережі маршрутизатора. При підключенні принтера - його можна використовувати як мережевий пристрій і друкувати документи з будь-якого підключеного до мережі роутера клієнтського обладнання.
  Немає
  Робочі частоти
  Частотні діапазони і технології передачі даних, які підтримуються модемом або роутером і які використовуються мобільними операторами в Україні.
  4G 2600 МГц, 4G 1900 МГц, 4G 1800 МГц, 4G 800 МГц, 3G 2100 МГц, 3G 900 МГц, 2G 1900 МГц, 2G 1800 МГц, 2G 900 МГц, 2G 850 МГц
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг