Мобільні 4G роутери

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Мобільний 4G роутер - це компактний переносний пристрій доступу в інтернет, який сполучає в собі 4G LTE модем і WiFi модуль. LTE модем забезпечує високошвидкісне з'єднання з інтернет через мережі стільникових операторів, а WiFi модуль створює захищену бездротову мережу в радіусі 10-20 метрів (залежить від моделі) і забезпечує можливість підключення до цієї мережі з доступом в інтернет одночасно декільком пристроям. Мобільні (або як їх ще називають кишенькові, що носяться) 4G роутери використовуються в тих випадках, коли користувачеві потрібен доступ в інтернет в різних місцях - вдома, на роботі, у відрядженні, на відпочинку або в туристичному поході.

Мобільні 4G роутери мають компактні розміри і не велику вагу. Їх легко і зручно транспортувати в сумці або навіть в кишені. Як правило оснащуються вбудованими акумуляторами і можуть працювати далеко від джерел живлення досить довгий час (залежить від ємності вбудованої батареї). Тому якщо Вам потрібен доступ в інтернет в поїздці, на пікніку, в автомобілі - зверніть увагу на мобільні 4G роутери. Такі пристрої можуть працювати не тільки в мережах 4G LTE, а й в мережах 3G і 2G.

Якщо ви хочете купити мобільний 4G роутер в Києві і не знаєте що підібрати - зверніться в інтернет-магазин Мобінет. 4G роутери - це наша спеціалізація, досвідчені фахівці допоможуть вибрати і купити мобільний 4G роутер виходячи з Ваших цілей, завдань і бюджету. У нас широкий асортимент мобільних 4G WiFi роутерів за найвигіднішими цінами. На все обладнання надається гарантія.