Комплекти 3G/4G інтернету

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Комплекти мобільного 3G / 4G інтернету дозволяють швидко і просто організувати доступ в інтернет на дачі, в заміському будинку, в офісі, на виробництві або складі, паркінгу або будь-якому іншому об'єкті де потрібен доступ в глобальну мережу. Комплекти "інтернет під ключ" спеціально підібрані таким чином, щоб користувач міг легко і просто з'єднати між собою всі складові комплектів і не витрачав зайвий час на налаштування обладнання.

Якщо Вам потрібен інтернет на дачу або в заміський будинок, офіс або будь-яке інше приміщення і ви не знаєте яке обладнання для цього вибрати - наші фахівці підібрали для Вас безліч різних варіантів. Їх переваги в тому, що це готові рішення для 3G / 4G інтернету всіх українських операторів зв'язку для задоволення найрізноманітніших потреб.

Комплекти бездротового інтернету як правило включають в себе 3G / 4G модем для доступу в інтернет, WiFi маршрутизатор для створення локальної мережі по бездротовому каналу або по мережевих кабелів, підсилююча антена для забезпечення надійного і стабільного сигналу, всі необхідні кабелі і перехідники, стартовий пакет оператора зв'язку.

Залежно від обраного оператора або зони покриття можна підібрати комплекти 3G інтернету або комплекти 4G інтернету, які будуть укомплектовані відповідним модемом. Користувачеві потрібно тільки з'єднати всі складові комплекту між собою і встановити антену. До того ж все обладнання в комплекті дешевше, ніж купувати все окремо.