Мобільний інтернет

1 товар
300грн

Київстар Максимальний Безлім - тарифний пакет для активних користувачів інтернет і голосового мобільного зв'язку. Абонплата - 300 грн / 4 тижні. Пакет включає: Безлімітний інтернет (без обмеження по швидкості і по трафіку), безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар, 300 хвилин дзвінків на номери інших операторів, а також на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії та 300 SMS-повідомлень. Абонплата за перший місяць включена у вартість стартового пакету.

Мобільний інтернет - це бездротовий доступ в інтернет за допомогою мереж операторів стільникового зв'язку. Термін "мобільний" означає, що це технологія доступу в мережу з будь-якого місця покриття, яка дає можливість користуватися послугами як стаціонарно, так і в русі. На даний момент всі сучасні технології мобільного зв'язку представляють свої рішення в сфері доступу до мережі Інтернет. В даний час такими мережами покрита практично вся територія України і доступ в глобальну мережу можна отримати практично в будь-якому місці на території нашої країни.

В даному розділі інтернет-магазину Мобінет представлені стартові пакети мобільного інтернету стільникових операторів України, які в залежності від використовуваної в даному конкретному місці технології передачі даних (2G GPRS, 3G UMTS / HSPA або 4G LTE) дозволять здійснювати доступ в інтернет на тих чи інших швидкостях.

Підключити мобільний інтернет для смартфона, модему або роутера дуже просто - достатньо купити стартовий пакет обраного оператора мобільного зв'язку, вставити його в пристрій, поповнити рахунок у відповідності з обраним тарифним пакетом - і доступ в мережу Вам забезпечений.