Київстар Максимальний Безлім Код товару 019362

 • 300грн

Київстар Максимальний Безлім - тарифний пакет для активних користувачів інтернет і голосового мобільного зв'язку. Абонплата - 300 грн / 4 тижні. Пакет включає: Безлімітний інтернет (без обмеження по швидкості і по трафіку), безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар, 300 хвилин дзвінків на номери інших операторів, а також на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії та 300 SMS-повідомлень. Абонплата за перший місяць включена у вартість стартового пакету.

 • Опис

  Тарифний пакет Київстар Максимальний Безлім підійде активним користувачам інтернету і голосового зв'язку, тому що включає велику кількість пакетних послуг. Особливо він буде цікавий користувачам мобільного 3G / 4G інтернету насамперед в сільській місцевості, де немає кабельних провайдерів, адже в тарифному пакеті трафік інтернету без обмежень. Їм можна користуватися в якості основного в заміських будинках, дачах, в квартирах або офісах не побоюючись витрачення трафіку.

  У тарифному пакеті Київстар Максимальний Безлім абонплата становить 300 грн / 4 тижні.

  У пакет включено:

  • Безлімітний 3G / 4G інтернет (без обмежень за обсягом трафіку і по швидкості)
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар
  • 300 хвилин дзвінків на номери інших операторів, а також на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії
  • 300 SMS-повідомлень

  Пакет розрахований насамперед на домашніх або корпоративних користувачів 4G інтернету. У тарифі Київстар Максимальний Безлім - безлімітний інтернет без обмежень за обсягом трафіку і по швидкості. Тут немає обмеження в 40Гб в місяць як в більшості пакетів оператора. Він працює і в зонах покриття 3G і в зонах покриття 4G LTE.

  Абонентська плата 300 грн передбачена на 28 днів (4 тижні). Абонплата за перший місяць використання включена у вартість стартового пакету.

  Для активації пакета вставте SIM-карту в модем або роутер і запустіть передачу даних. Для активації пакета в телефоні зробите дзвінок на номер 466.

  Купити стартовий пакет Київстар Максимальний Безлім ви можете в магазині Мобінет. Для цього зателефонуйте у відділ продажів у робочий час, або заповніть просту форму замовлення на саяті. Максимальний Безлім купити Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Херсон, Маріуполь, Чернігів, Тернопіль, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Миколаїв, Суми, Рівне, Луцьк, Полтава, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Житомир і в інших містах. Ми здійснюємо доставку завовлень у будь-який населений пункт України.

 • Характеристики
  Тип абонплати
  Помісячна
  Інтернет по технології
  4G LTE, 3G UMTS/HSPA/HSPA+
  Період тарифікації
  28 днів
  Абонплата
  300 грн
  Пакетний трафік
  Безліміт
  Пакетні хвилини
  300 хвилин на інших мобільних операторів України
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг