WiFi ретранслятор TP-Link TL-WA850RE Код товару 019951

 • 599грн

TP-Link TL-WA850RE - універсальний WiFi репітер, який служить для посилення сигналу і збільшення зони покриття існуючих WiFi мереж. Ретранслятор здатний передавати дані на швидкості до 300 Мбіт / сек, оснащений Ethernet портом для підключення сполучених пристроїв з мережевого кабелю.

 • Опис

  TP-Link TL-WA850RE - універсальна високошвидкісна точка доступу, яка призначена для розширення і поліпшення сигналу вже існуючої бездротової WiFi мережі. Якщо у вашій квартирі, будинку або офісі є такі місця, куди сигнал WiFi від основного маршрутизатора проникає з важко і швидкість інтернету в даному місці залишає бажати кращого - WiFi репітер TP-Link TL-WA850RE рішення даної проблеми.

  Гаджет працює наступним чином. Пристрій працює від мережі 220В шляхом прямого підключення до електророзетки. Встановлюється пристрій поблизу того місця, де потрібно посилити сигнал. Повторювач ловить сигнал WiFi існуючої мережі і ретранслює його, покриваючи зону з не впевненим прийомом.

  Налаштувати повторювач WiFi TP-Link TL-WA850RE дуже просто, достатньо натиснути клавішу WPS на ньому і вашому роутере і вже через хвилину покриття вашої мережі збільшиться. Налаштувавши девайс один раз, користувач може переміщати його в будь-яку точку покриття Wi-Fi мережі, без необхідності змінювати установки. На передній панелі TP-Link TL-WA850RE розміщується індикатор, що відображає силу сигналу одержуваного від маршрутизатора, завдяки чому, можна легко підібрати оптимальне місце розташування пристрою.

  Репітер TP-Link TL-WA850RE підтримує швидкість передачі даних до 300 Мбіт / сек, має порт Ethernet для підключення по кабелю стаціонарних комп'ютерів чи інших пристроїв, в яких немає модулів WiFi.

 • Характеристики
  Стан
  Стан товару:

  Новий - товар новий, без зовнішніх дефектів, не був у використанні.

  Відновлений - заводське відновлення вживаного товару, заміна корпусу, пошкоджених частин, перевірка на професійному обладнанні, нова батарея, новий корпус.

  Стоковий - новий або відновлений товар, який має незначні подряпини або потертості на корпусі, екрані і т.п., що виникли в результаті транспортування, і не впливають на працездатність і гарантію.

  б/в - товар, що був у вжитку
  Новий
  Тип пристрою
  WiFi ретранслятор
  WiFi модуль
  Є
  Підтримка технологій WiFi
  802.11 n, 802.11 g, 802.11 b
  Робоча частота WiFi
  2,4 ГГц
  Швидкість WiFi
  300 Мбіт/сек
  Підтримка Multiple SSID
  Немає
  Підтримка MIMO
  Є
  LAN-порт
  Є
  Кількість LAN-портів
  1
  Швидкість LAN-портів
  100 Мбит/сек
  Антена
  Внутрішня
  Кількість антен
  2
  Додаткові функції
  , , , Управління налаштуваннями через WEB-інтерфейс, Шифрування WPA-PSK/WPA2-PSK, WMM (Wi-Fi Multimedia)
  Розміри
  110,0 x 65,8 x 75,2 мм
  Гарантія
  24 місяці
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг