4G USB Wi-Fi модем Ergo W02 Код товару 019402

 • 989грн
Немає в наявності

Ergo W02 - компактний USB модем з вбудованим WiFi модулем. Підтримує стандарти зв'язку 2G, 3G і 4G LTE. Може працювати в мережах Київстар, Vodafone, lifecell, а також за кордоном в мережах порівнянних по частотах операторів. Має інтерфейс USB 2.0, вбудований WiFi модуль стандарту 802.11 b / g / n 2,4 ГГц, до 8 одночасних підключень. Підтримує LTE Cat.4 до 150 Мбіт / сек, роз'єму для підключення зовнішньої антени немає.

 • Опис

  ERGO W02 - 3G / 4G LTE WiFi модем, здатний працювати в стільникових мережах мобільних операторів третього і четвертого покоління і забезпечити швидкість завантаження даних до 150 Мбіт / сек (в мережах 4G LTE) і до 42 Мбіт / сек (в мережах 3G UMTS / HSPA). Цей компактний модем виконаний в корпусі білого кольору. Він дозволить підключитися до мережі інтернет в будь-якому місці покриття оператора і забезпечити надійний зв'язок для одного або декількох пристроїв одночасно - ноутбуків, планшетів, смартфонів і т.д.

  USB модем ERGO W02 побудований на базі процесора Qualcomm і підтримує LTE категорії 4 (LTE Cat.4) з максимальною швидкістю завантаження інформації до 150 Мбіт / сек і відправки - до 50 Мбіт / сек. Модем оснащений вбудованим Wi-Fi модулем стандарту 802.11 b / g / n, що працює на частоті 2,4 ГГц. Одночасно можливо підключити до бездротової мережі до 8 клієнтських пристроїв. Радіус дії WiFi - 10 метрів, максимальна швидкість передачі даних по WiFi каналу - 150 Мбіт / сек.

  Модем Ergo W02 підтримує роботу в таких стандартах мобільного зв'язку:

  • 2G GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800/1900 МГц,
  • 3G WCDMA 2100 Мгц,
  • 4G LTE - 1800/2100/2600 МГц.

  Він зможе працювати в мережах мобільних операторів України Київстар, Водафон і Лайфселл, а також за кордоном, в мережах операторів, які працюють на вищевказаних частотах.

  На корпусі Ergo W02 є індикатор рівня сигналу мобільного оператора, а також індикатор активності WiFi модуля. Можливості підключення зовнішньої підсилюючої антени немає. Для підключення до джерел живлення - комп'ютерів, ноутбуків, телевізорів тощо використовується порт USB 2.0. До слова модем Ergo W02 може працювати не тільки будучи підключеним до USB-порту комп'ютера, але і в зв'язці із зовнішнім акумулятором PowerBank, USB-зарядкою телефону, автомобільною USB зарядкою від прикурювача і т.п. Тому модем Ergo W02 можна сміливо використовувати і в автомобілі, і в поїздці, і вдома або в офісі, і з різними приладами і джерелами живлення.

  Купити Ergo W02 можна в магазині Мобінет за доступною ціною. Гарантія на пристрій - 24 місяці, доставка по Києву і Україні.

 • Характеристики
  Тип пристрою
  USB модем з WiFi модулем
  Стан
  Стан товару:

  Новий - товар новий, без зовнішніх дефектів, не був у використанні.

  Відновлений - заводське відновлення вживаного товару, заміна корпусу, пошкоджених частин, перевірка на професійному обладнанні, нова батарея, новий корпус.

  Стоковий - новий або відновлений товар, який має незначні подряпини або потертості на корпусі, екрані і т.п., що виникли в результаті транспортування, і не впливають на працездатність і гарантію.

  б/в - товар, що був у вжитку
  Новий
  Робота в мережах операторів
  Київстар, Vodafone, Lifecell
  Робочі частоти
  Частотні діапазони і технології передачі даних, які підтримуються модемом або роутером і які використовуються мобільними операторами в Україні.
  4G 2600 МГц, 4G 2100 МГц, 4G 1800 МГц, 3G 2100 МГц
  Технологія передачі даних
  4G LTE Cat.4, 3G HSPA+, 3G HSPA, 3G HSDPA, 3G UMTS
  Максимальна швидкість
  Максимальна швидкість передачі даних в мобільних мережах є теоретичним значенням. Реальні показники швидкості можуть відрізнятися від максимальних в меншу сторону по ряду причин - основними з яких є якість покриття мережі в місці використання модему або роутера, тип покриття мережі (2G, 3G або 4G), а також завантаження базових станцій. Тести швидкості, проведені в різних регіонах можуть відрізнятися в більшу або меншу сторону з тих же причин.
  4G до 150 Мбіт/сек, 3G до 42 Мбіт/сек
  WiFi модуль
  Є
  Стандарт WiFi
  Стандарти (протоколи) Wi-Fi розрізняються роботою на певних частотах, шириною каналу, а також швидкістю передачі даних по бездротовій мережі.

  Протокол 802.11a працює на частоті 5 ГГц, максимальна швидкість передачі даних - 54 Мбіт / сек.

  Протокол 802.11b працює на частоті 2,4 ГГц з максимальною швидкістю 11 Мбіт / сек.

  Протокол 802.11g працює на частоті 2,4 ГГц. Максимальна швидкість 54 Мбіт / сек.

  Протокол 802.11n може працювати на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц. Максимальна теоретична швидкість передачі даних - 450 Мбіт / сек.

  Протокол 802.11ac працює тільки на частоті 5 ГГц і підтримує максимальну швидкість передачі даних в районі 1 Гбіт / сек.
  IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b
  Робоча частота WiFi
  Абсолютна більшість мережевих пристроїв, у яких є Wi-Fi, працюють в діапазоні 2,4 Ггц або 5 Ггц. Саме на них найчастіше відбувається бездротової обмін даними цивільного призначення.

  Частоту 2,4 ГГц підтримують абсолютно всі призначені для користувача пристрої, що мають вбудований модуль Wi-Fi, тоді як частоту 5 ГГц підтримують не всі, а тільки сучасні пристрої, випущені в останні 5-6 років (телефони, ноутбуки, планшети, телевізори і т. п.).

  Частота 2,4 Ггц є набагато більш завантаженою, ніж частота 5 ГГц. Крім того, на частоті 2,4 Ггц можна виділити три окремих канали, в той час як на 5-гигагерцевой - дев'ятнадцять.

  Радіосигнал на частоті 2,4 ГГц поширюється приблизно в 2 рази далі, ніж на частоті 5 ГГц. При цьому слід зауважити, що частота 5 ГГц більш швидкісна, ніж 2,4 ГГц.

  В даний час більшість пристроїв з Wi-Fi модулями є дводіапазонними і підтримують обидві частоти - 2,4 ГГц і 5 ГГц.
  2,4 ГГц
  Кількість підключень по WiFi
  Кількість одночасних підключень клієнтських пристроїв по бездротовій мережі Wi-Fi, яке підтримує роутер.
  До 8
  Радіус дії WiFi
  до 10 метрів
  Антена
  Вбудована
  Підключення зовнішньої антени
  Ні
  Формат SIM-карти
  Сім-карта (SIM-карта, від англ. Subscriber Identification Module - модуль ідентифікації абонента) - ідентифікаційний електронний модуль абонента, який застосовується в мобільному зв'язку.

  Mini-SIM-карта (25 × 15x0,76 мм) - застарілий стандарт, використовується в GSM- і 3G телефонах, модемах і роутерах випущених з 1992 року. В даний час використовується тільки в деяких кнопкових телефонах або спецпристроях, таких як 3G / 4G USB модеми або 3G / 4G WiFi роутери;

  Micro-SIM (15 × 12x0,76 мм) - використовується в різних моделях телефонів, роутерів або модемів з 3G і 4G LTE;

  Nano-SIM (12,3 × 8,8x0,67 мм) - самий широко використовуваний стандарт сім карти, на 2021 рік. Це найменша SIM-ка з усіх представлених. Застосовується у всіх сучасних смартфонах, а також модемах та роутерах з 4G модулями останніх років випуску.
  Mini-SIM (2FF) 25×15 мм
  Слот для картки пам'яті
  Немає
  Підтримка ОС
  Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows XP, Linux, MacOS
  Додатково
  WEP, WPA, WPA2, фільтрація за MAC-адресами, Управління налаштуваннями через WEB-інтерфейс
  Гарантія
  24 місяці
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг