Панельна 3G / 4G LTE MIMO антена Runbit Alta посиленням 2 x 16 dBi (1700-2700 МГц) Код товару 019674

 • 1 499грн
Немає в наявності

Панельна 3G / 4G LTE MIMO антена Runbit Alta 2 x 16 dBi призначена для підсилення сигналу в мережах 3G UMTS і 4G LTE в діапазоні частот 1700-2700 МГц і може використовуватися в мережах операторів Київстар, Vodafone і lifecell в стандартах 3G UMTS-2100 і 4G LTE-1800, LTE-2600. Коефіцієнт посилення - 2 х 16 dBi. Підтримка технології MIMO. Розрахункова дальність до базової станції - в межах 15 км.

 • Опис

  Панельна 3G / 4G LTE антена Runbit Альта 2 x 16 dBi відноситься до типу MIMO антен і може використовуватися в мережах стільникових операторів Київстар, Vodafone і lifecell в місцях, віддалених від базових станцій на відстань до 15 км. Сприяє покращенню прийому сигналу і збільшенню швидкості передачі даних. Може працювати в діапазоні частот 1700-2700 МГц в стандартах зв'язку LTE-1800, LTE-2600, UMTS-2100.

  Антена Runbit Alta має коефіцієнт посилення 2 x 16 dBi і може ефективно працювати на відстанях до 15 км від базової станції оператора зв'язку (відстань залежить від умов використання - рельєфу місцевості і характеру перешкод між передавальною станцією та місцем використання абонентського обладнання, в окремих випадках в умовах рівнинної місцевості - до 20 км). Підтримується технологія MIMO.

  Антена Runbit Alta 2 x 16 dBi відноситься до типу зовнішніх антен спрямованої дії і має досить широкі, в порівнянні з антенами "Хвильовий канал" кутами огляду, що дозволяє більш легко орієнтувати її в просторі. У комплекті сталеве кріплення для монтажу на вертикальну щоглу або кронштейн.

  Для підключення кабелю використовуються інтерфейсні роз'єми F-female. Антена має хвильовий опір 50 Ом і передбачає використання коаксіального кабелю відповідного хвильового опору. Максимальна довжина - не більше 15 метрів (RG58) або не більше 20 метрів (RG8, 5DFB), рекомендована - 10 метрів.

  Купити антену RunBit Alta 2 x 16 dBi ви можете в магазині Мобінет з гарантією і доставкою по Києву та Україні. Для цього зателефонуйте до відділу продажу в робочий час або заповніть просту форму замовлення на сайті.

  Антена RunBit Alta 2 x 16 dBi купити Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Херсон, Маріуполь, Чернігів, Тернопіль, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Миколаїв, Суми, Рівне, Луцьк, Полтава, Кривий Ріг, Івано -Франківськ, Житомир та в інших містах. Ми надаємо гарантію на антену RunBit Alta 2 x 16 dBi і здійснюємо доставку замовлень по всій території України.

 • Характеристики
  Категорія
  Рекомендуємо, Вибір покупців, Ціна - якість
  Тип антени
  Панельна, MIMO
  Призначення
  Для міста, Для дому і дачі, Для квартири і офісу, Для передмістя, Для віддалених об'єктів
  Застосування
  Зовнішня
  Робота в мережах операторів
  Київстар, Vodafone, Lifecell
  Підтримка стандартів зв'язку
  4G LTE-1800, 4G LTE-2600, 3G UMTS-2100
  Робоча частота
  1700 – 2700 МГц
  Коефіцієнт підсилення
  2 x 16 dBi
  Відстань до БС
  до 15 км
  КСВ
  не більше 1,2
  Підтримка MIMO
  Так
  Тип роз'єму
  F-female
  Вхідний опір
  50 Ом
  Поляризація
  Вертикальна, Горизонтальна,
  Матеріал випромінювача
  Мідь
  Матеріал коробки
  ABS-пластик
  Кронштейн кріплення до щогли
  Сталь
  Робоча температура
  -40° ... +60°
  Розміри
  240 × 240 × 60 мм
  Вага
  1 кг
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
 • Аксесуари
  249грн

  Комплект з двох перехідників CRC9 / F-female для підключення MIMO антени до абонентського обладнання. Для підключення до пристрою (3G/4G модему) використовується кутовий роз'єм CRC9-male, для з'єднання з кабелем - інтерфейсний роз'єм F-female. В комплекті 2 перехідника.

  249грн

  Комплект з двох перехідників TS9 / F-female для підключення MIMO антени до абонентського обладнання. Для підключення до пристрою (модему або роутера) використовується кутовий роз'єм TS9-male, для з'єднання з кабелем - інтерфейсний роз'єм F-female. В комплекті 2 перехідника.

  129грн

  Комплект перехідників SMA-male / F-female для підключення MIMO антени до стаціонарних 4G роутера, а також з іншими радіоелектронними приладами для з'єднання пристроїв з інтерфейсами SMA і F. Для підключення до роутера використовується роз'єм SMA-male, а для з'єднання з кабелем - роз'єм F-female. В комплекті 2 перехідника.

  400грн

  Готова кабельна збірка з 2 коаксіальних антенних кабелів RG-58 довжиною по 20 метрів. Призначена для підключення зовнішніх MIMO антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Збірка повністю готова до використання.

  300грн

  Готова кабельна збірка з 2 коаксіальних антенних кабелів RG-58 довжиною по 15 метрів. Призначена для підключення зовнішніх MIMO антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Збірка повністю готова до використання.

  200грн

  Готова кабельна збірка з двох коаксіальних антенних кабелів RG-58 довжиною по 10 метрів. Призначена для підключення зовнішніх MIMO антен до 3G/4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Збірка повністю готова до використання.

  100грн

  Готова кабельна збірка з двох коаксіальних антенних кабелів RG-58 довжиною по 5 метрів. Призначена для підключення зовнішніх MIMO антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Кабельна збірка повністю готова до використання.