Коаксіальний антенний кабель EuroSat RG-58 (50 Ом) Код товару 019697

 • 10грн
 • Виберіть стан

EuroSat RG-58 - одножильний коаксіальний антенний кабель, призначений для передачі високочастотного сигналу. Хвильовий опір - 50 Ом. Центральна жила - мідь, мідна оплетка, екран - алюмінієва фольга, ізоляція - поліетилен або спінений діелектрик, зовнішня оболонка - світлостабілізована поліетилен чорного або білого кольору. Загасання сигналу на частотах до 1 ГГц - 0,3 Дб / м, на частотах 1-2 ГГц - 0,4 Дб / м, понад 2 ГГц - 0,5 Дб / м.

Ціна вказана за 1 метр. Продається без роз'ємів і перехідників.

 • Опис

  Коаксіальний антенний кабель EuroSat RG-58 призначений для передачі високочастотного сигналу в системах мобільного зв'язку, антенно-фідерних системах, комп'ютерних мережах і т.п. Часто використовується для з'єднання підсилюючих антен з абонентським 3G / 4G обладнанням - USB модемами, мобільними і стаціонарними WiFi роутерами, підсилювачами сигналу. Служить для передачі високочастотного сигналу від антени до абонентського пристрою.

  У конструкції кабелю EuroSat RG-58 лежить одножильний центральний провідник, екран і фізично спінений діелектрик, який розділяє два попередніх елемента, що забезпечує високий коефіцієнт екранування і низькі втрати в широкому діапазоні частот. Кабель одножильний з мідною центральною жилою та мідною опліткою, екран - алюмінієва фольга, ізоляція - поліетилен або спінений діелектрик, зовнішня оболонка - світлостабілізований поліетилен чорного або білого кольору. Кабель RG-58 має хвильовий опір 50 Ом. Загасання сигналу на частотах до 1 ГГц - 0,3 Дб / м, на частотах 1-2 ГГц - 0,4 Дб / м, понад 2 ГГц - 0,5 Дб / м.

  Купити кабель EuroSat RG-58 ви можете в магазині Мобінет. Для цього достатньо заповнити просту форму замовлення на сайті або зателефонувати до відділу продажів в робочий час.

  Колір кабелю (білий або чорний) вибирайте в випадаючому меню над кнопкою "Купити". Ціна вказана за 1 метр. Кабель продається без роз'ємів і перехідників.

 • Характеристики
  Гарантія
  12 місяців
  Колір
  Білий, Чорний
  Матеріал жил
  Мідь
  Зовнішня ізоляція
  ПВХ
  Ізоляція жил
  Поліетилен
  Екран
  Мідна оплетка
  Зовнішній діаметр
  4,95 мм
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Мінімальний радіус вигину
  5D
  Загасання сигналу
  0,3 Дб/м (до 1 ГГц), 0,4 Дб/м (1-2 ГГц), 0,5 Дб/м (2-3 ГГц)
  Тип
  Одножильний
  Робоча температура
  -20 °C ... +60 °C
  Полоса частот
  3 - 5000 МГц
  Призначення
  Для внутрішнього застосування, Для зовнішнього застосування
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг