Кабельна збірка EuroSat RG-8 / конектори N-male для MIMO антени (2 x 10 метрів) Код товару 019753

 • 1 099грн

Готова кабельна збірка з двох коаксіальних антенних кабелів RG-8 довжиною по 10 метрів. Призначена для з'єднання сумісних пристроїв, частіше за все це репітери та транслюючі антени. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми N-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з репітером. Збірка повністю готова до використання.

 • Опис

  Кабельна збірка з двох коаксіальних антенних кабелів на основі EuroSat RG-8 служить для трансляції високочастотних сигналів в системах передачі даних і радіоантени.

  Комплект антенних кабелів RG-8 використовується для з'єднання репітерів з зовнішніми та внутрішніми антенами. Має хвильовий опір 50 Ом.

  У конструкції кабелю лежить одножильний центральний провідник, екран і фізично спінений діелектрик, який розділяє два попередніх елемента, що забезпечує підвищений коефіцієнт екранування і низькі втрати в широкому діапазоні частот. В збірці використовується одножильний кабель з мідною центральною жилою, мідною опліткою, екран - алюмінієва фольга, ізоляція - поліетилен або спінений діелектрик, зовнішня оболонка - світлостабілізований поліетилен чорного або білого кольору.

  З обох кінців кабельної збірки встановлені роз'єми N-male для з'єднання з антеною і репітером. Кабельна збірка має довжину 10 метрів

  Затухання сигналу на кабельній збірці RG8 з конекторами N-male довжиною по 10 метрів в залежності від частоти:

  Частота (МГц) 900 1800 2100 2600
  Затухання (дБ) 1,7 2,3 2,5 2,8

  Кабельна збірка підійде для використання з різними типами антен, які встановлюються в комплектах з підсилювачами сигналу мобільного зв'язку та у яких для підключення антенного кабелю використовуються роз'єми N-female:

  Купити комплект із 2 антенних кабелів RG-8 довжиною по 10 метрів (конектори N-male) ви можете в магазині Мобінет. Для цього достатньо заповнити просту форму замовлення на сайті або зателефонувати до відділу продажів в робочий час.

 • Характеристики
  Колір
  Білий, Чорний
  Матеріал жил
  Мідь
  Зовнішня ізоляція
  ПВХ
  Ізоляція жил
  Поліетилен
  Екран
  Мідна оплетка
  Зовнішній діаметр
  4,95 мм
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Мінімальний радіус вигину
  5D
  Інтерфейсні роз'єми
  N-male
  Гарантія
  12 місяців
  Загасання сигналу
  0,3 Дб/м (до 1 ГГц), 0,4 Дб/м (1-2 ГГц), 0,5 Дб/м (2-3 ГГц)
  Тип
  Одножильний
  Робоча температура
  -20 °C ... +60 °C
  Полоса частот
  3 - 5000 МГц
  Призначення
  Для внутрішнього застосування, Для зовнішнього застосування
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг