Кабельна збірка EuroSat RG-8 / конектори N-male для MIMO антени (2 x 10 метрів) Код товару 019753

 • 1 099грн

Готова кабельна збірка з двох коаксіальних антенних кабелів RG-8 довжиною по 10 метрів. Призначена для з'єднання сумісних пристроїв, частіше за все це репітери та транслюючі антени. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми N-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з репітером. Збірка повністю готова до використання.

 • Опис

  Кабельна збірка з двох коаксіальних антенних кабелів на основі EuroSat RG-8 служить для трансляції високочастотних сигналів в системах передачі даних і радіоантени.

  Комплект антенних кабелів RG-8 використовується для з'єднання репітерів з зовнішніми та внутрішніми антенами. Має хвильовий опір 50 Ом.

  У конструкції кабелю лежить одножильний центральний провідник, екран і фізично спінений діелектрик, який розділяє два попередніх елемента, що забезпечує підвищений коефіцієнт екранування і низькі втрати в широкому діапазоні частот. В збірці використовується одножильний кабель з мідною центральною жилою, мідною опліткою, екран - алюмінієва фольга, ізоляція - поліетилен або спінений діелектрик, зовнішня оболонка - світлостабілізований поліетилен чорного або білого кольору.

  З обох кінців кабельної збірки встановлені роз'єми N-male для з'єднання з антеною і репітером. Кабельна збірка має довжину 10 метрів

  Затухання сигналу на кабельній збірці RG8 з конекторами N-male довжиною по 10 метрів в залежності від частоти:

  Частота (МГц) 900 1800 2100 2600
  Затухання (дБ) 1,7 2,3 2,5 2,8

  Кабельна збірка підійде для використання з різними типами антен, які встановлюються в комплектах з підсилювачами сигналу мобільного зв'язку та у яких для підключення антенного кабелю використовуються роз'єми N-female:

  Купити комплект із 2 антенних кабелів RG-8 довжиною по 10 метрів (конектори N-male) ви можете в магазині Мобінет. Для цього достатньо заповнити просту форму замовлення на сайті або зателефонувати до відділу продажів в робочий час.

 • Характеристики
  Гарантія
  12 місяців
  Колір
  Білий, Чорний
  Матеріал жил
  Мідь
  Зовнішня ізоляція
  ПВХ
  Ізоляція жил
  Поліетилен
  Екран
  Мідна оплетка
  Зовнішній діаметр
  4,95 мм
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Мінімальний радіус вигину
  5D
  Інтерфейсні роз'єми
  N-male
  Загасання сигналу
  0,3 Дб/м (до 1 ГГц), 0,4 Дб/м (1-2 ГГц), 0,5 Дб/м (2-3 ГГц)
  Тип
  Одножильний
  Робоча температура
  -20 °C ... +60 °C
  Полоса частот
  3 - 5000 МГц
  Призначення
  Для внутрішнього застосування, Для зовнішнього застосування
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг