Антенний кабель

19 товарів
549грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-8 довжиною 10 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

200грн

Готова кабельна збірка з двох коаксіальних антенних кабелів RG-58 довжиною по 10 метрів. Призначена для підключення зовнішніх MIMO антен до 3G/4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Збірка повністю готова до використання.

110грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-58 довжиною 10 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G/4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

10грн

EuroSat RG-58 - одножильний коаксіальний антенний кабель, призначений для передачі високочастотного сигналу. Хвильовий опір - 50 Ом. Центральна жила - мідь, мідна оплетка, екран - алюмінієва фольга, ізоляція - поліетилен або спінений діелектрик, зовнішня оболонка - світлостабілізована поліетилен чорного або білого кольору. Загасання сигналу на частотах до 1 ГГц - 0,3 Дб / м, на частотах 1-2 ГГц - 0,4 Дб / м, понад 2 ГГц - 0,5 Дб / м. Ціна вказана за 1 метр. Продається без роз'ємів і перехідників.

599грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-8 довжиною 10 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми N-male для з'єднання з сумісними пристроями. Збірка повністю готова до використання.

399грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-8 довжиною 5 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми N-male для з'єднання з сумісними пристроями. Збірка повністю готова до використання.

1 049грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-8 довжиною 20 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

799грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-8 довжиною 15 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

299грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-8 довжиною 5 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

1 099грн

Готова кабельна збірка з двох коаксіальних антенних кабелів RG-8 довжиною по 10 метрів. Призначена для з'єднання сумісних пристроїв, частіше за все це репітери та транслюючі антени. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми N-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з репітером. Збірка повністю готова до використання.

399грн

Готова кабельна збірка з двох коаксіальних антенних кабелів RG-58 довжиною по 10 метрів. Призначена для підключення зовнішніх MIMO антен до 3G/4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми SMA-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Збірка повністю готова до використання.

199грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-58 довжиною 10 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G/4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

149грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-58 довжиною 5 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми SMA-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

400грн

Готова кабельна збірка з 2 коаксіальних антенних кабелів RG-58 довжиною по 20 метрів. Призначена для підключення зовнішніх MIMO антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Збірка повністю готова до використання.

300грн

Готова кабельна збірка з 2 коаксіальних антенних кабелів RG-58 довжиною по 15 метрів. Призначена для підключення зовнішніх MIMO антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Збірка повністю готова до використання.

100грн

Готова кабельна збірка з двох коаксіальних антенних кабелів RG-58 довжиною по 5 метрів. Призначена для підключення зовнішніх MIMO антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Кабельна збірка повністю готова до використання.

210грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-58 довжиною 20 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

160грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-58 довжиною 15 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутера. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

60грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-58 довжиною 5 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутера. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

Коаксіальний кабель - електричний кабель, що складається з центрального провідника і екрану, розташованих співвісно і розділених ізоляційним матеріалом або повітряним проміжком. Використовується для передачі радіочастотних електричних сигналів.

Основне призначення коаксіального кабелю - передача високочастотного сигналу в різних областях техніки, таких як системи зв'язку, мовні мережі, антенно-фідерні системи, комп'ютерні мережі і т.п.

Коаксіальні кабелі класифікуються за призначенням - для систем кабельного телебачення, для систем зв'язку, авіаційної, космічної техніки, комп'ютерних мереж, побутової техніки і т. Д. По хвильовому опору найбільш поширеними є кабелі з показниками 50 Ом і 75 Ом.

  • 50 Ом - найбільш поширений тип, застосовується в різних областях радіоелектроніки. Причиною вибору даного номіналу була, перш за все, можливість передачі радіосигналів c мінімальними втратами в кабелі із суцільним поліетиленовим діелектриком, а також близькі до гранично досяжних свідчення електричної міцності і переданої потужності. Часто застосовується для з'єднання компонентів в антенно-фідерних системах мобільного зв'язку;
  • 75 Ом - також поширений тип. Застосовується переважно із суцільним діелектриком в телевізійної і відеотехніки. З спіненим діелектриком - використовується для кабельних телевізійних мереж. Ці кабелі мають центральну жилу з обміднення стали, тому їх вартість незначно залежить від діаметра центральної жили. Також в деяких випадках кабелі хвильовим опором 75 Ом застосовуються в антенно-фідерних системах.

Антенний кабель в системах мобільного зв'язку застосовується для з'єднання зовнішніх підсилюючих  антен з абонентським обладнанням - модемами, роутерами, підсилювачами сигналу або терміналами, які використовуються в зонах не впевненого прийому сигналу стільникових операторів.

Коаксіальний антенний кабель для мобільних пристроїв складається з мідної центральної жили, пластикового діелектрика, зовні якого розміщується екран з фольги і мідна оплетка, яка також виконує роль додаткового екрану. Зовні це все укладено в поливинилхлоридную трубку чорного або білого кольору, стійку до впливів зовнішнього навколишнього середовища.

Купити коаксіальний кабель для 4G антени за доступною ціною можна в інтернет-магазині Мобінет. Зробити це можна через корзину замовлень, заповнивши не складно форму, або зателефонувавши за телефонами відділу продажів в робочий час. У нашому магазині антенний кабель ви можете купити в комплекті з усіма необхідними роз'ємами для з'єднання з антеною. За вашим бажанням це можуть бути роз'єми типу F, N або SMA.