Кабельна збірка EuroSat RG-58 / F-конектори (довжина 15м) Код товару 019689

 • 160грн
 • Виберіть стан

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-58 довжиною 15 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутера. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

 • Опис

  Кабельна збірка на основі коаксіального антенного кабелю EuroSat RG-58 служить для трансляції високочастотних сигналів в системах передачі даних і радіоантени.

  Антенний кабель RG-58 використовується для з'єднання зовнішніх підсилюють антен та абонентського обладнання (модемів, роутерів, підсилювачів і т.п.) для посилення сигналу і збільшення швидкості передачі даних. Має хвильовий опір 50 Ом.

  У конструкції кабелю лежить одножильний центральний провідник, екран і фізично спінений діелектрик, який розділяє два попередніх елемента, що забезпечує підвищений коефіцієнт екранування і низькі втрати в широкому діапазоні частот. В збірці використовується одножильний кабель з мідною центральною жилою, мідною опліткою, екран - алюмінієва фольга, ізоляція - поліетилен або спінений діелектрик, зовнішня оболонка - світлостабілізований поліетилен чорного або білого кольору.

  З обох кінців кабельної збірки встановлені роз'єми F-male для з'єднання з антеною і антенним адаптером. Кабельна збірка має довжину 15 метрів.

  Затухання сигналу на кабельній збірці RG58 з F-конекторами довжиною 15 метрів в залежності від частоти:

  Частота (МГц) 900 1800 2100 2600
  Затухання (дБ) 5,1 6,6 7,9 8,1

  Кабельна збірка підійде для використання з різними типами антен, у яких для підключення антенного кабелю встановлені роз'єми F-female:

  Спрямовані антени

  Панельні антени

  Купити антенний кабель RG-58 EuroSat довжиною 15 метрів ви можете в магазині Мобінет. Для цього достатньо заповнити просту форму замовлення на сайті або зателефонувати до відділу продажів в робочий час.

 • Характеристики
  Гарантія
  12 місяців
  Колір
  Білий, Чорний
  Матеріал жил
  Мідь
  Зовнішня ізоляція
  ПВХ
  Ізоляція жил
  Поліетилен
  Екран
  Мідна оплетка
  Зовнішній діаметр
  4,95 мм
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Мінімальний радіус вигину
  5D
  Інтерфейсні роз'єми
  F-male
  Загасання сигналу
  0,3 Дб/м (до 1 ГГц), 0,4 Дб/м (1-2 ГГц), 0,5 Дб/м (2-3 ГГц)
  Тип
  Одножильний
  Робоча температура
  -20 °C ... +60 °C
  Полоса частот
  3 - 5000 МГц
  Призначення
  Для внутрішнього застосування, Для зовнішнього застосування
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг