Кабельна збірка EuroSat RG-58 / F-коннектори для MIMO антени (2 x 5 метрів) Код товару 019736

 • 100грн

Готова кабельна збірка з двох коаксіальних антенних кабелів RG-58 довжиною по 5 метрів. Призначена для підключення зовнішніх MIMO антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелів встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Кабельна збірка повністю готова до використання.

 • Опис

  Кабельна збірка з двох коаксіальних кабелів EuroSat RG-58 служить для трансляції високочастотних сигналів в системах передачі даних і радіоантени. Застосовується для підключення MIMO антенн до абонентського обладнання.

  Антенний кабель RG-58 використовується для з'єднання зовнішніх підсилюючих MIMO антен з модемами, роутерами, репітерами і т.п.) для посилення сигналу і збільшення швидкості передачі даних. Має хвильовий опір 50 Ом.

  У конструкції кабелю лежить одножильний центральний провідник, екран і фізично спінений діелектрик, який розділяє два попередніх елемента, що забезпечує підвищений коефіцієнт екранування і низькі втрати в широкому діапазоні частот. В збірці використовується одножильний кабель з мідною центральною жилою, мідною опліткою, екран - алюмінієва фольга, ізоляція - поліетилен або спінений діелектрик, зовнішня оболонка - світлостабілізований поліетилен чорного або білого кольору.

  З обох кінців кабельної збірки встановлені роз'єми F-male для з'єднання з антеною і антенним адаптером. Кабелі мають довжину по 5 метрів.

  Затухання сигналу на кабельній збірці RG58 з F-конекторами довжиною 5 метрів в залежності від частоти:

  Частота (МГц) 900 1800 2100 2600
  Затухання (дБ) 2,1 2,6 3,1 3,3

  Кабельна збірка підійде для використання з різними типами MIMO антен, у яких для підключення антенного кабелю встановлені 2 роз'єми F-female:

  Спрямовані антени

  Панельні антени

  Купити комплект з 2 антенних кабелів RG-58 EuroSat довжиною по 5 метрів ви можете в магазині Мобінет. Для цього достатньо заповнити просту форму замовлення на сайті або зателефонувати до відділу продажів в робочий час.

 • Характеристики
  Гарантія
  12 місяців
  Колір
  Білий, Чорний
  Матеріал жил
  Мідь
  Зовнішня ізоляція
  ПВХ
  Ізоляція жил
  Поліетилен
  Екран
  Мідна оплетка
  Зовнішній діаметр
  4,95 мм
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Мінімальний радіус вигину
  5D
  Інтерфейсні роз'єми
  F-male
  Загасання сигналу
  0,3 Дб/м (до 1 ГГц), 0,4 Дб/м (1-2 ГГц), 0,5 Дб/м (2-3 ГГц)
  Тип
  Одножильний
  Робоча температура
  -20 °C ... +60 °C
  Полоса частот
  3 - 5000 МГц
  Призначення
  Для внутрішнього застосування, Для зовнішнього застосування
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг