Кабельна збірка EuroSat RG-8 / F-конектори (довжина 20м) Код товару 019735

 • 1 049грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-8 довжиною 20 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

 • Опис

  Коаксіальний кабель RG-8 характеризується низькими втратами і використовується для трансляції високочастотних сигналів в системах передачі даних і радіоантенах, а також іншому електронному обладнанні. Його доцільно використовувати, коли від антени до абонентського пристрою потрібно прокладати кабель великої довжини, а також коли сигнал базової станції в місці установки антени настільки слабий, що  потрібно зберегти кожен децибел посилення, який передається від антени до модему або роутера.

  У системах мобільного зв'язку кабель EuroSat RG-8 застосовується для з'єднання зовнішніх підсилюють антен та абонентського обладнання (модемів, роутерів, підсилювачів і т.п.) з метою посилення сигналу і збільшення швидкості передачі даних. Має хвильовий опір 50 Ом.

  У конструкції кабелю RG-8 є багатожильний центральний провідник, екран і діелектрик, який розділяє два попередніх елемента, що забезпечує підвищений коефіцієнт екранування і низькі втрати в широкому діапазоні частот. Багатожильний кабель довжиною 20 метрів з мідними центральними жилами, мідної опліткою, екран - алюмінієва фольга, ізоляція - поліетилен або спінений діелектрик, зовнішня оболонка - світлостабілізована поліетилен чорного кольору.

  З обох кінців кабелю встановлені роз'єми F-male для підключення до антени з одного боку і до антенного перехідника з іншого. Кабельна збірка має довжину 20 метрів. 

  Затухання сигналу на кабельній збірці RG8 з F-конекторами довжиною 20 метрів в залежності від частоти:

  Частота (МГц) 900 1800 2100 2600
  Затухання (дБ) 2,9 4,28 4,78 5,46

  Кабельна збірка підійде для використання з різними типами антен, у яких для підключення антенного кабелю встановлені роз'єми F-female:

  Спрямовані антени

  Панельні антени

  Купити антенний кабель RG-8 EuroSat довжиною 20 метрів ви можете в магазині Мобінет. Для цього достатньо заповнити просту форму замовлення на сайті або зателефонувати до відділу продажів в робочий час.

 • Характеристики
  Колір
  Чорний
  Матеріал жил
  Мідь
  Зовнішня ізоляція
  ПВХ
  Ізоляція жил
  Поліетилен
  Екран
  Мідна оплетка
  Зовнішній діаметр
  10,16 мм
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Мінімальний радіус вигину
  5D
  Інтерфейсні роз'єми
  F-male
  Гарантія
  12 місяців
  Загасання сигналу
  0,13 Дб/м (900 МГц), 0,19 Дб/м (1800 МГц), 0,21 Дб/м (2100 МГц), 0,24 Дб/м (2600 МГц)
  Тип
  Багатожильный
  Робоча температура
  -35 °C ... +80 °C
  Полоса частот
  3 - 5000 МГц
  Призначення
  Для внутрішнього застосування, Для зовнішнього застосування
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг