Кабельна збірка EuroSat RG-8 / F-конектори (довжина 5м) Код товару 019695

 • 299грн

Готова кабельна збірка з коаксіального антенного кабелю RG-8 довжиною 5 метрів. Призначена для підключення зовнішніх антен до 3G / 4G модемів або роутерів. На обох кінцях кабелю встановлені роз'єми F-male для з'єднання з одного боку з антеною, з іншого - з антенним перехідником. Повністю готова до використання.

 • Опис

  Коаксіальний кабель RG-8 характеризується низькими втратами і використовується для трансляції високочастотних сигналів в системах передачі даних і радіоантенах, а також іншому електронному обладнанні. Його доцільно використовувати, коли від антени до абонентського пристрою потрібно прокладати кабель великої довжини, а також коли сигнал базової станції в місці установки антени настільки слабий, що  потрібно зберегти кожен децибел посилення, який передається від антени до модему або роутера.

  У системах мобільного зв'язку кабель EuroSat RG-8 застосовується для з'єднання зовнішніх підсилюють антен та абонентського обладнання (модемів, роутерів, підсилювачів і т.п.) з метою посилення сигналу і збільшення швидкості передачі даних. Має хвильовий опір 50 Ом.

  У конструкції кабелю RG-8 є багатожильний центральний провідник, екран і діелектрик, який розділяє два попередніх елемента, що забезпечує підвищений коефіцієнт екранування і низькі втрати в широкому діапазоні частот. Багатожильний кабель довжиною 5 метрів з мідними центральними жилами, мідної опліткою, екран - алюмінієва фольга, ізоляція - поліетилен або спінений діелектрик, зовнішня оболонка - світлостабілізована поліетилен чорного кольору.

  З обох кінців кабелю встановлені роз'єми F-male для підключення до антени з одного боку і до антенного перехідника з іншого. Кабельна збірка має довжину 5 метрів. 

  Затухання сигналу на кабельній збірці RG8 з F-конекторами довжиною 5 метрів в залежності від частоти:

  Частота (МГц) 900 1800 2100 2600
  Затухання (дБ) 1,00 1,30 1,4 1,6

  Кабельна збірка підійде для використання з різними типами антен, у яких для підключення антенного кабелю встановлені роз'єми F-female:

  Спрямовані антени

  Панельні антени

  Купити антенний кабель RG-8 EuroSat довжиною 5 метрів ви можете в магазині Мобінет. Для цього достатньо заповнити просту форму замовлення на сайті або зателефонувати до відділу продажів в робочий час.

 • Характеристики
  Гарантія
  12 місяців
  Колір
  Чорний
  Матеріал жил
  Мідь
  Зовнішня ізоляція
  ПВХ
  Ізоляція жил
  Поліетилен
  Екран
  Мідна оплетка
  Зовнішній діаметр
  10,16 мм
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Мінімальний радіус вигину
  5D
  Інтерфейсні роз'єми
  F-male
  Загасання сигналу
  0,13 Дб/м (900 МГц), 0,19 Дб/м (1800 МГц), 0,21 Дб/м (2100 МГц), 0,24 Дб/м (2600 МГц)
  Тип
  Багатожильный
  Робоча температура
  -35 °C ... +80 °C
  Полоса частот
  3 - 5000 МГц
  Призначення
  Для внутрішнього застосування, Для зовнішнього застосування
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг